OGROMNY SUKCES NASZEJ TANECZNEJ PARY

          Jesień i końcówkę roku 2023 należy zaliczyć do wyjątkowo udanych dla naszej pary tańczącej w kategorii Seniorów.

       Sebastian Betlej – Katarzyna Betlej,  parareprezentująca Centrum Tańca „FIESTA”, działające przy Miejskim Ośrodku w Kędzierzynie-Koźlu,z powodzeniem startowała na turniejach tańca towarzyskiego, uzyskując awans do finałów, a w finałach zdobywając miejsca na podium. Praca, treningi, ogromne  zaangażowanie, zaowocowały wyjątkowymi sukcesami:

zdobyciem I miejsca i uzyskaniem awansu do klasy tanecznej „B” w stylu latynoamerykańskim na  „NitroErg Dance Festival – Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW” w dniu 4 listopada 2023 roku w Bieruniu,

zdobyciem I miejsca i uzyskaniem awansu do klasy tanecznej „A” w stylu latynoamerykańskim na turnieju ”  Puchar Wieczystego” w dniu 10 grudnia 2023 roku w Krakowie.

       Sebastian z Kasią rozpoczęli swoją przygodę z tańcem turniejowym w lutym 2020 roku, rozpoczynając swój start w klasie tanecznej „F”. Obecnie,      po ponad 3 latach brania udziału w rywalizacji turniejowej,  posiadają klasę taneczną „C” w stylu standardowym i klasę „A” w stylu latynoamerykańskim. Klasa taneczna „A” jest krajową klasą mistrzowską. Przed nimi możliwość  awansu w tańcach latynoamerykańskich do najwyższej klasy tanecznej, klasy „S” – międzynarodowej klasy mistrzowskiej.

       O wielkości sukcesu świadczy fakt, że na dzień dzisiejszy w województwie opolskim z pośród par tańczących w kategorii seniorów, tylko dwie pary  posiadają klasę taneczną „A”.        

Życzymy naszej parze w Nowym Roku 2024 zaangażowania, wytrwałości, zapału i satysfakcji z osiąganych rezultatów, oraz kolejnych sukcesów na parkietach tanecznych.

Kurs Tańca Towarzyskiego

Latino Dance w Węgierskiej Górce

W miniony weekend odbyły się warsztaty taneczne w Węgierskiej Górce.

Zapraszamy na zapisy 2023

Obóz taneczny

Tradycyjnie, jak co roku jesteśmy na obozie tanecznym.  Tym razem jest to Węgierska Górka. Jest czas nie tylko na doskonalenie swoich umiejętności tanecznych, ale także czas na relaks i wspólne spędzanie czasu w gronie znajomych, koleżanek i kolegów.

Zapraszamy na zapisy 2022