O nas

W Szkole Tańca „FIESTA” realizowane są dwa podstawowe cele: popularyzacja tańca wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, praca szkoleniowa z parami startującymi w turniejach sportowego tańca towarzyskiego. Taniec to nie tylko kulturalne spędzanie wolnego czasu, czy doskonała rozrywka i rekreacja, ale również forma wychowania dzieci i młodzieży. Uczymy kultury osobistej, umiejętności zachowania się w towarzystwie, znajomości form towarzyskich – niezbędnych elementów wychowania młodego Europejczyka. Taniec zwiększa wrażliwość na piękno i muzykę, rozwija koordynację ruchową, poprawia sylwetkę i ogólną sprawność fizyczną.

W naszej szkole tańca dbamy o wysoki poziom sportowy par tanecznych, z którymi pracujemy na co dzień,  nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach tanecznych i współpracując z najlepszymi trenerami.

U NAS TAŃCZĄ NAJLEPSI !!!

Mamy 35-letnie doświadczenie trenerskie. Nasze pary to m.in.: finaliści Mistrzostw Polski Juniorów i Amatorów, reprezentanci Polski na Pucharze Świata i Pucharze Europy, zwycięzcy w rankingu Grand Prix Polski Amatorów PTT, wielokrotni Mistrzowie Okręgu Śląskiego i Opolskiego, zdobywcy Pucharu Okręgu Śląskiego i Opolskiego w różnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych, Akademiccy Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski, Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski Południowej w kl. S, Mistrzowie Polski Południowej w kategorii dziecięcej.