Szkoła Tańca „Fiesta” oferuje

LATINO  DANCE

Latino Dance są to zajęcia pełne ekspresji i dynamiki, stworzone przede wszystkim z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie,  zawierają elementy tańców latynoamerykańskich jak: salsa, samba, rumba i cha-cha, bachata, cumbia i merengue.   Żywiołowe rytmy bardzo szybko napełnią energią, poprawią sylwetkę oraz koordynację ruchową.  Zajęcia Latino Dance pozwalają dać upust swoim emocjom,  uwolnić wyobraźnię, a przy tym dobrze się bawić.

KURSY TAŃCA 

Kursy tańca towarzyskiego – czyli jak nie stać pod ścianą
Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą swobodnie tańczyć na zabawach i przyjęciach. Stoisz pod ścianą kiedy zagra muzyka? Masz chęć z kimś zatańczyć, ale paraliżuje cię strach? Jeśli tak, to te zajęcia są na pewno dla ciebie!
Jeżeli:

  • Chcesz przestać podpierać ściany na zabawach
  • Szykujesz się do wesela lub studniówki

Kurs tańca dla początkujących, obejmuje 5 stopni:

  • Stopień I dla początkujących
  • Stopień II dla zaawansowanych
  • Stopień III brązowy – uczestnicy otrzymują dyplom
  • Stopień IV srebrny – uczestnicy otrzymują dyplom
  • Stopień V złoty – uczestnicy otrzymują dyplom

Przyjdź! Nie zwlekaj! Tańczyć każdy może… i powinien! 

SEKCJA PRZYJACIÓŁ TAŃCA
 

Po ukończeniu kursu tańca jest możliwość dalszego doskonalenia umiejętności tanecznych i spędzania wolnego czasu w gronie koleżanek i kolegów. Sekcja Przyjaciół Tańca to grupa pasjonatów, którzy połknęli „tanecznego bakcyla”. Spotykamy się regularnie na zajęciach i obozach tanecznych, ale również poza nimi – wokół tańca zawiązują się przyjaźnie.   Niektórzy z nas startują nawet w turniejach tańca, aby potwierdzić swoje umiejętności i zasmakować rywalizacji sportowej.