OGROMNY SUKCES NASZEJ TANECZNEJ PARY

          Jesień i końcówkę roku 2023 należy zaliczyć do wyjątkowo udanych dla naszej pary tańczącej w kategorii Seniorów.

       Sebastian Betlej – Katarzyna Betlej,  parareprezentująca Centrum Tańca „FIESTA”, działające przy Miejskim Ośrodku w Kędzierzynie-Koźlu,z powodzeniem startowała na turniejach tańca towarzyskiego, uzyskując awans do finałów, a w finałach zdobywając miejsca na podium. Praca, treningi, ogromne  zaangażowanie, zaowocowały wyjątkowymi sukcesami:

zdobyciem I miejsca i uzyskaniem awansu do klasy tanecznej „B” w stylu latynoamerykańskim na  „NitroErg Dance Festival – Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW” w dniu 4 listopada 2023 roku w Bieruniu,

zdobyciem I miejsca i uzyskaniem awansu do klasy tanecznej „A” w stylu latynoamerykańskim na turnieju ”  Puchar Wieczystego” w dniu 10 grudnia 2023 roku w Krakowie.

       Sebastian z Kasią rozpoczęli swoją przygodę z tańcem turniejowym w lutym 2020 roku, rozpoczynając swój start w klasie tanecznej „F”. Obecnie,      po ponad 3 latach brania udziału w rywalizacji turniejowej,  posiadają klasę taneczną „C” w stylu standardowym i klasę „A” w stylu latynoamerykańskim. Klasa taneczna „A” jest krajową klasą mistrzowską. Przed nimi możliwość  awansu w tańcach latynoamerykańskich do najwyższej klasy tanecznej, klasy „S” – międzynarodowej klasy mistrzowskiej.

       O wielkości sukcesu świadczy fakt, że na dzień dzisiejszy w województwie opolskim z pośród par tańczących w kategorii seniorów, tylko dwie pary  posiadają klasę taneczną „A”.        

Życzymy naszej parze w Nowym Roku 2024 zaangażowania, wytrwałości, zapału i satysfakcji z osiąganych rezultatów, oraz kolejnych sukcesów na parkietach tanecznych.