Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 82
Odsłon : 201469

Zaloguj sięPolityka cookies

    Uwaga! Korzystając z naszej strony
    bez zmian ustawień przeglądarki,
    wyrażasz zgodę na wykorzystanie
    przez nas plików cookies.
    Dowiedz się więcej...Turnieje hobby
Wspaniałe ukoronowanie sezonu tanecznego PDF Drukuj Email

2015 GPP rzeszow 01

 

Kończy się rok szkolny i kończy się sezon taneczny. Przed nami wakacje, szkolenia i obozy taneczne. W dniach 20 i 21 czerwca w Rzeszowie odbył się Podkarpacki Festiwal Tańca Aksel Resovia 2015, w ramach którego po raz pierwszy zorganizowano Grand Prix Polski Senior. Nasza para seniorów Robert Król – Katarzyna Król w obu stylach tanecznych wywalczyła miejsce finałowe. W tańcach standardowych zajęła I miejsce, zdobywając puchary i medale.  W turnieju brały udział 62 pary z 29 klubów z całej Polski, przyjechały pary m.in. ze Szczecina, Poznania, Bydgoszczy, Augustowa, Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Jasła, Legnicy i in. Po turnieju większość uczestników zebrała się w klubie Kula w Rzeszowie na imprezie integracyjnej Aksel After Party, na której w sympatycznej atmosferze wszyscy dobrze się bawili, żyjąc jeszcze wrażeniami z zakończonego turnieju.                              

Naszej parze serdecznie gratulujemy i życzymy udanych startów w nowym sezonie po wakacjach.

 

2015 GPP rzeszow 02

 
Nasi Seniorzy na podium. PDF Drukuj Email

2015-04 Weglowice

19 kwietnia na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Węglowicach nasza para Robert Król - Katarzyna Król w kategorii seniorów zajęła I miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

Składamy parze serdeczne gratulacje.

 
Grand Prix Polski Seniorów w Liszkach PDF Drukuj Email

 

2015 GPP-Seniorow

 

28 marca w Liszkach k/Krakowa odbywał się I turniej z nowego cyklu Grand Prix Polski Seniorów 2015. Startowała na tym turnieju w kategorii Senior I para z naszego klubu Robert Król - Katarzyna Król. W obu stylach tanecznych zakwalifikowali się do finału, zdobywając w tańcach standardowych I miejsce.

Składamy parze serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych turniejach.

 

 
Sukces naszej pary na Gali Tanecznej ZNP PDF Drukuj Email

2015 wieczysty

 

W dniu 31.01.2015 w Sosnowcu odbywała się X Ogólnopolska Gala Taneczna Związku Nauczycielstwa Polskiego, w ramach której rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Tańcu Towarzyskim.
Na tych mistrzostwach para naszego klubu Robert Król - Katarzyna Król zajęła I miejsce w kategorii senior I, zdobywając tytuł mistrzowski. Parze składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

 
Robert i Kasia na podium Mistrzostw Polski Południowej PDF Drukuj Email

2014 MPP

 

W dniu 20.12 2014 nasza para seniorów reprezentując Okręg Opolski PTT na Mistrzostwach Polski Południowej zajęła III miejsce w kat. Senior I.
Składamy naszej parze podziękowania i gratulacje za osiągnięte wyniki na tych mistrzostwach.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2