Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 84
Odsłon : 228597

Zaloguj sięPolityka cookies

    Uwaga! Korzystając z naszej strony
    bez zmian ustawień przeglądarki,
    wyrażasz zgodę na wykorzystanie
    przez nas plików cookies.
    Dowiedz się więcej...Aktualności
Rewelacyjny sezon taneczny naszych par PDF Drukuj Email

Sezon taneczny 2015/2016 dobiegł końca, nadeszły wakacje. Dla naszych par tanecznych był on bardzo i to bardzo udany. Na treningach dominowała atmosfera pracy, nasze pary zajmowały czołowe miejsca na turniejach tańca, a niektóre z nich uzyskały w tym sezonie awans do klasy wyższej. Nasza para amatorów Michał Pawlaczyk - Adrianna Słotwińska zdobyła tytuł mistrza Okręgu Opolskiego PTT w tańcach standardowych. Nasi seniorzy Robert Król - Katarzyna Król również zdobyli tytuł mistrza Okręgu Opolskiego PTT i uzyskali awans do klasy C w obu stylach tanecznych zwyciężając w rankingu Grand Prix Polski Seniorów w swojej kategorii w roku 2015. Para młodzieżowa Michał Domiański - Julia Kolińska uzyskała awans do klasy C w stylu standardowym. Para juniorów młodszych Piotr Wojaczek - Agata Breitkopf również zostali przeklasyfikowani do klasy wyższej- klasy tanecznej E i w nowej klasie już zdobyli 3 miejsca PREMIUM. Nasi najmłodsi Tomasz Kisiela - Julia Wilk, zaczynając swoją przygodę z tańcem na turniejach tanecznych uzyskiwali miejsca na podium. Również udanie rozpoczęła rywalizację turniejową nasza para młodzieżowa w klasie F - Szymon Pawliczek - Daria Chmielowiec.

2016-07 Szymon-Daria

Miło nam również oznajmić, że  w piątek 17 czerwca 2016 roku nasze dwie czołowe taneczne pary:  Robert Król - Katarzyna Król i Michał Pawlaczyk - Adrianna Słotwińska zostały uhonorowane nagrodą Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla za szczególne osiągnięcia i wyniki w roku 2015.

2016 07 kedzierzyn

Wszystkie pary do samego końca sezonu pilnie trenowały i nie "spoczęły na laurach",  czego potwierdzeniem są wyniki osiągnięte na turniejach  jeszcze w ostatni weekend sezonu tanecznego, na których  nasze pary ponownie zaprezentowały najwyższą formę i stanęły na podium:

18.06.2016 - Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim

Michał Domiański - Julia Kolińska - II miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich w klasie D. Awans do klasy tanecznej "C" w stylu standardowym.

Piotr Wojaczek - Agata Breitkopf - 2 miejsce w klasie E

2016-07 Opole

Tomasz Kisiela - Julia Wilk - 1 miejsce w kat.8-9 lat w klasie H

19.06.2016 - XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego "FLAMENCO 2016" w Mikołowie

Piotr Wojaczek - Agata Breitkopf - 2 miejsce w klasie E

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie, sumienne uczestnictwo w zajęciach, za pracę wkładaną podczas treningów.  Życzymy wszystkim efektywnych treningów na obozach, zapału i wytrwałości w ćwiczeniach, owocnych przygotowań do nowego sezonu, oraz udanych startów i sukcesów w nowym sezonie tanecznym. 

 
11 czerwca w DK w Kłodnicy zakończenie sezonu tanecznego! PDF Drukuj Email

11 czerwca o 19:30 zapraszamy uczestników zajęć tanecznych oraz sympatyków Szkoły Tańca Fiesta na tradycyjne zakończenie sezonu tanecznego 2015/16.

2016 zaproszenie koniec sezonu

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 22