wyrażasz zgodę na wykorzystanie
    Dowiedz się więcej...

Turnieje hobby
Nasza para seniorów z Kędzierzyna-Koźla Wicemistrzami Polski! PDF Drukuj Email

W weekend 12-13 listopada odbywały się Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10-ciu tańcach w Gogolinie. W turnieju  tym brała udział również  nasza para seniorów w kategorii Senior 2, Robert Król i Katarzyna Król. Z wielką przyjemnością informujemy, że Robert i Kasia uzyskali awans do rundy finałowej,  a w finale wywalczyli 3 miejsce, zdobywając brązowy medal i tytuł drugich Wicemistrzów Polski.

2016 Gogolin MP10 3 miejsce M

Mamy nadzieję, że w końcówce tego roku będą następne sukcesy.

Naszej parze serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Trzymamy za Was kciuki!!!

Nasza para seniorów nadal na najlepsza! PDF Drukuj Email

Nasza para seniorów Robert Król i Katarzyna Król posiadająca obecnie klasę taneczną "C" w obu stylach tanecznych, nadal potwierdza swoją wysoką formę i swój wysoki poziom umiejętności tanecznych.

Po wakacyjnych szkoleniach i ciężkiej pracy na obozach tanecznych, wystartowali  na pierwszym w sezonie jesiennym turnieju tańca z cyklu Grand Prix Polski Seniorów "BAL", który odbywał się w sobotę 24 września w Gliwicach. Robert i Kasia rywalizując z parami z całej Polski m.in. z Gdyni, Bydgoszczy, Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Nowej Soli, Krakowa, Poznania zdobyli w swojej kategorii 1 miejsce w tańcach standardowych i 2 miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

W planach udział w kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix Polski Seniorów w Krakowie w dniu 22 października. Życzymy parze dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za udane starty w turniejach.

2016 GPPS-Gliwice-1ST M

Kolejny turniej z cyklu Grand Prix Polski Seniorów i po raz kolejny nasza para na podium! PDF Drukuj Email

Tym razem turniej z cyklu GPPS odbywał się w Rzeszowie w dniu 16.04.2014 w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016". Konkurencja była bardzo duża. W różnych kategoriach startowało ok 70 par z 27 klubów z terenu całej Polski. Mamy przyjemność poinformować, że nasza para Robert Król i Katarzyna Król w kat. senior 2 zdobyła 2 miejsce w tańcach latynoamerykańskich i 3 miejsce w tańcach standardowych.

Serdecznie parze gratulujemy i trzymamy kciuki za udane starty w kolejnych turniejach Grand Prix Polski.

2016 gpps rzeszow 01

2016 gpps rzeszow 02

Kolejne turnieje i kolejne miejsca na podium naszych par PDF Drukuj Email

Za nami kolejne dwa weekendy i kolejne turnieje. Nasze pary nadal utrzymują dobrą formę i prezentują wysoki poziom taneczny w swoich klasach i kategoriach wiekowych.

02.04.2016

XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016

Piotr Wojaczek - Agata Breitkopf w kategorii 12-13 lat w klasie F zdobyli 3 miejsce.

2016 04 weglowice 01

OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Polski Seniorów w Kórniku/k.Poznania

Robert Król - Katarzyna Król - w kategorii senior II w klasie C zajęli 1. miejsce w tańcach latynoamerykańskich i 2. miejsce w tańcach standardowych. Na uwagę zasługuje fakt, że dodatkowo startowali w turnieju w kategorii Open, w którym rywalizując z parami klas wyższych (B i A) uzyskali awans do finału.

2016 04 OTTT biala dama 01

10.04.2016

XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego "FLAMENCO 2016"

Piotr Wojaczek - Agata Breitkopf startując w kategorii 12-13 lat w klasie F również i tym razem stanęli  na podium, zdobywając  2 miejsce.

Wszystkim parom składamy serdeczne gratulacje, podziękowania i życzymy kolejnych udanych startów w tym sezonie tanecznym.

Końcówka roku szczęśliwa dla naszych par PDF Drukuj Email

2015 grand prix

Koniec roku przed nami, ostatnie treningi, ostatnie turnieje w bieżącym roku i kolejne sukcesy i udane starty naszych par. Alan Pędzich - Karolina Hassa w dniu 12.12.2015 zdobyli 3 miejsce w tańcach latynoamerykańskich na VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta  Miasta Dąbrowy Górniczej "MARENGO' 2015"

Wielki sukces osiągnęła nasza para seniorów Robert Król - Katarzyna Król - w dniu 13.12.2015 zdobyli  1 miejsce w tańcach latynoamerykańskich, oraz 2 miejsce w tańcach standardowych na Finałowym Turnieju Grand Prix Polski Seniorów w Warszawie. W końcowej klasyfikacji rocznego cyklu Grand Prix Polski zajęli 1. miejsce w tańcach standardowych i 2 miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

Również sukcesem zakończył się udział w XLII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego w Krakowie w dniu 20 grudnia 2015 roku, na którym zajęli 2 miejsce w tańcach latynoamerykańskich  i 3 miejsce w tańcach standardowych.

Życzymy naszym parom w nadchodzącym Nowym Roku 2016 zaangażowania, wytrwałości, zapału, satysfakcji z osiąganych rezultatów i kolejnych sukcesów na parkietach tanecznych.