Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 83
Odsłon : 220649

Zaloguj sięPolityka cookies

    Uwaga! Korzystając z naszej strony
    bez zmian ustawień przeglądarki,
    wyrażasz zgodę na wykorzystanie
    przez nas plików cookies.
    Dowiedz się więcej...Turnieje sport
Wrześniowe sukcesy naszych par PDF Drukuj Email

Dla naszych par nowy sezon taneczny rozpoczął się bardzo pomyślnie. Po intensywnych treningach na obozach, szkoleniach i warsztatach tanecznych pod okiem trenera Marka Trzemżalskiego, organizowanych podczas wakacji, nasze pary wystartowały w dniach 15-16 września 2012 na organizowanych turniejach tanecznych w Gliwicach i Rędzinach odnosząc liczne sukcesy.

  • Paweł Kurzaj – Sandra Kubatta na turnieju w Rędzinach - 3 miejsce w klasie tanecznej „D” i awans do klasy wyższej, do klasy tanecznej „C”.
  • Michał Pawlaczyk – Adrianna Słotwińska na turnieju w Rędzinach, w klasie „A” w tańcach standardowych zajęli w sobotę 2 miejsce, a w niedzielę 1 miejsce.

 

Pawel Sandra 2012-09-15

Michal Ada 2012-09-16

 

Nasza wiodąca para klasy tanecznej „A” Michał Pawlaczyk i Adrianna Słotwińska, w dniu 23 września na „VII OTTT Taneczna Jesień o Puchar Burmistrza miasta Lędziny” zajęła 2 miejsce w tańcach standardowych.

 

Michal Ada 2012-09-23

 

Natomiast na „Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi” w Opolu również z powodzeniem startowały nasze pary, plasując się na podium:

  • Mieszko Tokarski – Wirginia Król w klasie „D” - 2 miejsce
  • Denis Zemełka – Aleksandra Czerner w kat. 12-13 lat klasa „E” – awans do finału
  • Dawid Błach – Wiktoria Kainka w kat. 12-13 lat klasa „G” – 3 miejsce.

Mieszko Wirginia 2012-09-23

 

Podziękowania i serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących par.

 
Czerwiec 2010 PDF Drukuj Email

Krzysztof Musioł - Katarzyna Kozłowska - w tym roku po raz kolejny zwyciężyli w Rankingu Grand Prix Amatorskich Par Tanecznych Polskiego Towarzystwa Tanecznego i zostali nominowani do reprezentowania Polski na Pucharze Świata w Tańcach Standardowych, które rozgrywane będą w Chinach w dniach 7-8 sierpnia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 10