Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 84
Odsłon : 242456

Zaloguj sięPolityka cookies

    Uwaga! Korzystając z naszej strony
    bez zmian ustawień przeglądarki,
    wyrażasz zgodę na wykorzystanie
    przez nas plików cookies.
    Dowiedz się więcej...Turnieje sport
Dobra passa naszych tancerzy trwa PDF Drukuj Email

Koniec roku 2017 przynosi dalsze sukcesy naszym młodzieżowym parom na tanecznych parkietach. 2 grudnia 2017 roku nasze startujące pary ponownie uplasowały się na miejscach medalowych. Na "Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego" w Oleśnie, w kategorii  14-15 lat klasa "E" Paweł Wojaczek i Patrycja Łabuda wywalczyli 2 miejsce, natomiast nasza druga para taneczna Piotr Wojaczek i Agata Breitkopf startując w kategorii 14-15 lat klasa "D" zajęła 1 miejsce w tańcach standardowych i  2 miejsce w tańcach latynoamerykańskich. Tydzień później, w dniach 1-11.12.2017 startując na "XLII Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Puchar Profesora Mariana Wieczystego" w Krakowie nasze obie młode pary odniosły kolejne sukcesy: Paweł Wojaczek i Patrycja Łabuda stanęli na najwyższym miejscu na podium zajmując 1 miejsce, uzyskując tym samym awans do wyższej klasy tanecznej  "D". Piotr Wojaczek i Agata Breitkopf wywalczyli 3 miejsce na podium, uzyskując także awans do klasy wyższej w tańcach standardowych - do klasy tanecznej "C".

Serdecznie gratulujemy naszym młodym zdolnym parom i życzymy samych sukcesów w Nowym 2018 Roku.

2017 grudzien S

 
Udane rozpoczęcie nowego sezonu tanecznego PDF Drukuj Email

Nowy rok szkolny rozpoczęty i nowy sezon taneczny również. Miło nam poinformować, że nasza para w kat. 14-15 lat w klasie "D"  Piotr Wojaczek - Agata Breitkopf  startowała w ostatnią sobotę tj. 18 listopada na "III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego w Bieruniu" zdobywając 1 miejsce w tańcach latynoamerykańskich oraz  1 miejsce w tańcach standardowych.

2017 11 bierun S

Nie jest to jedyny sukces naszej utalentowanej pary w nowym sezonie tanecznym. Tydzień wcześniej, 11 listopada 2017 na Mistrzostwach Okręgu Opolskiego w Gogolinie Piotr z Agatą zdobyli tytuł wicemistrza Okręgu Opolskiego w kat. 14-15 lat w tańcach standardowych i tytuł drugiego wicemistrza Okręgu Opolskiego w tańcach latynoamerykańskich.

Serdecznie gratulujemy parze i życzymy samych sukcesów w nowym sezonie tanecznym. 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 10