bez zmian ustawień przeglądarki,
    wyrażasz zgodę na wykorzystanie
    Dowiedz się więcej...

Kolejne sukcesy naszych par PDF Drukuj Email

W sobotę 28 listopada 2015 odbywał się w Oleśnie Śląskim Oleski Festiwal Tańca XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, oraz Mistrzostwa Okręgu Opolskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego.  Miło nam poinformować, że nasze pary po raz kolejny stanęły na najwyższym podium.

• Michał Pawlaczyk - Adrianna Słotwińska - (para klasy "S" - międzynarodowej mistrzowskiej)  zajęli I miejsce w tańcach standardowych, zdobywając tytuł Mistrza Okręgu Opolskiego w kategorii Amatorów.
  • Robert Król - Katarzyna Król w kategorii Seniorów również stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając tym samym tytuł Mistrza Okręgu zarówno tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich.

2015 olesno 01

Turniej ten był organizowany w ramach uroczystych obchodów  50- lecia powstania Klubu Tańca Towarzyskiego "RÓŻA" działającego przy MDK w Oleśnie. Były wspomnienia, przemowy, podziękowania i gratulacje. Specjalne podziękowania w formie pamiątkowego ozdobnego dyplomu otrzymał również Marek Trzemżalski, który przez prawie 20 lat był trenerem Klubu "RÓŻA"