Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 82
Odsłon : 199408

Zaloguj sięPolityka cookies

    Uwaga! Korzystając z naszej strony
    bez zmian ustawień przeglądarki,
    wyrażasz zgodę na wykorzystanie
    przez nas plików cookies.
    Dowiedz się więcej...Udane zakończenie sezonu tanecznego 2017/2018 PDF Drukuj Email

Końcówka sezonu była bardzo udana i bogata w wydarzenia. Nasza para juniorów starszych Piotr Wojaczek i Agata Breitkopf w dniu 27 maja 2018 roku, startując w kategorii 14-15 lat w nowej, wyższej klasie tanecznej C na "Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego O Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice" zajęła 1 miejsce w tańcach standardowych. Serdecznie gratulujemy parze i życzymy udanych wakacji, efektywnych szkoleń na obozie tanecznym oraz dalszych sukcesów w nowym sezonie tanecznym.

Koniec sezonu tanecznego, to także zakończenie zajęć LATINO DANCE dla pań, zakończenie rocznego kursu tańca, wręczenie pamiątkowych certyfikatów ukończenia V stopnia i zdobycia wyróżnienia w kategorii ZŁOTO. Ale nie tylko, to także rozegranie turnieju tańca "O Puchar Kursu Tańca" oraz uroczyste zakończenie sezonu tanecznego w formie ZABAWY TANECZNEJ.

Przed nami wakacje, a w sierpniu obozy taneczne: dla dorosłych w Brennej, a dla par sportowych w Czechach.

Wszystkim uczestnikom zajęć tanecznych życzę udanych wakacji, relaksu, wypoczynku, wielu wspaniałych wrażeń i przygód oraz powrotu z wakacji w dobrym zdrowiu i wspaniałej kondycji.

Tutaj znajdziecie garść fotograficznych wspomnień.

Do zobaczenia we wrześniu, w nowym sezonie tanecznym.